Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü
Ár:
10.890 Ft (8.575 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Energizer ELEMLÁMPA ATEX (2D)

Ár:
10.890 Ft (8.575 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Cikkszám: ENEEEA2D
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: Energizer
Elérhetőség: Külső raktáron 2-5 nap
Szállítási díj: 1.500 Ft

Fürdőszoba felszerelések szállítási információk


Szállítási költségek:

A szállítási költség nem tartalmazza az utánvét díját, ami egységesen 500Ft. Nagyméretű termékeknél pl. bútor, mosogató szekrény, szaniter, zuhanytálca és kabin a kiszállítás az első zárható ajtóig (kapuig) történik, az onnan a lakásba történő bejuttatása a Vevő feladata. 

Leírás és Paraméterek

Az "Energizer ATEX Elemlámpa (2D)" egy robusztus és megbízható elemlámpa, amelyet kifejezetten veszélyes környezetekben való használatra terveztek. Az ATEX minősítéssel rendelkezik, ami azt jelenti, hogy fel van készítve az ipari robbanásveszélyes területeken történő munkavégzésre.
Ez a lámpa két darab D típusú elemmel működik, amelyek hosszú élettartamot biztosítanak. A kiváló minőségű LED-es fényforrásnak köszönhetően erős és egyenletes fényt biztosít, ami ideális a sötét környezetben való munkavégzéshez vagy kalandokhoz.
Az Energizer ATEX Elemlámpa strapabíró kialakítással rendelkezik, amely ellenáll a víznek, a porral szemben és a durva kezelésnek is. Ezáltal megbízhatóan működik a nehéz körülmények között is, például ipari helyszíneken, bányákban vagy építkezéseken.
Ez a termék ideális választás lehet munkavállalók, terepfutók, hegymászók vagy bármelyik szabadidős tevékenységet kedvelő személy számára, akiknek fontos a megbízhatóság és a biztonság. A webshopunkban könnyedén megvásárolható, hogy Ön is élvezhesse ennek a kiváló minőségű elemlámpának az előnyeit.


 

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!